Czym jest KAWA ZIELONA

Czym jest zielona kawa od Zdrowa Zielona? Zielona kawa to nic innego jak kawa tradycyjna, która nie została poddana procesowi palenia. Dzięki temu jej zielone, surowe ziarna zawierają bardzo wysokie stężenie kwasu chlorogenowego. Ten niebywały składnik, który zawiera kawa zielona, pozwala walczyć z nadwagą, cukrzycą typu 2, bakteriami i wirusami. Kwas chlorogenowy oczyszcza organizm z toksyn, zapobiega powstawaniu wolnych rodników, wspomaga proces, jakim jest regeneracja biegacza oraz spowalnia procesy starzenia. Mówi się też, iż przeciwdziała powstawaniu komórek rakowych.

Największym zainteresowaniem wśród fanów smacznego napoju, jakim jest zielona kawa cieszy się jej działanie odchudzające. Jak zielona kawa odchudza? Połączenie kwasu chlorogenowego i kofeiny przyspiesza przemianę materii. Kwas dodatkowo blokuje wchłanianie cukrów, dzięki czemu energia niezbędna do funkcjonowania organizmu pobierana jest z zapasów tłuszczu. Przy dołączeniu do tego umiarkowanego ruchu i zrównoważonej diety – można osiągnąć niebywałe efekty odchudzające. Blokowanie wchłaniania cukrów, które wspiera kawa zielona bez chemii znajduje też bardzo dobre zastosowanie w walce z cukrzycą typu 2.

Dla celów prozdrowotnych wystarczy kawa zielona w niewielkiej ilości (jedna filiżanka zielonej kawy dziennie). W celu obniżenia masy ciała zaleca się picie 2 do 3 filiżanek kawy dziennie, przy czym pierwszą rano, na czczo.

Zielona kawa od „Zdrowa Zielona”

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem produktu, jakim jest kawa zielona. Stawiamy na najlepszy jej gatunek – Arabica. Wyselekcjonowane ziarna kawy przybyły do nas z zachodniej części Ameryki Południowej, a dokładniej z PERU. Ziarna kawy mielimy dopiero w Polsce, co pozwala na maksymalne zachowanie dobroczynnych właściwości, aby kawa zielona zachowała wszelkie najlepsze walory, co do ostatniego ziarenka. Dodatkowo, jako jedyni, poddajemy naszą kawę procesowi oczyszczania, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo i pozbyć się niechcianych gości i szkodliwych dodatków. Sklepy ze zdrową żywnością, kluby fitness, gabinety SPA, salony urody – to miejsca, w których sprzedawana jest nasza zielona kawa. Sklep online umożliwia wygodne zakupy klientom z całej Polski.

Zdrowa Zielona wyróżnia się wysoką jakością, sprawdzonym źródłem i bogatym wyborem smaków produktów, takich jak kawa zielona bez chemii i herbata zielona Sencha, które stale poszerzamy i uatrakcyjniamy.