Czym jest KAWA ZIELONA

Czym jest zielona kawa od Zdrowa Zielona? Zielona kawa to nic innego jak kawa tradycyjna, która nie została poddana procesowi palenia. Dzięki temu jej zielone, surowe ziarna zawierają bardzo wysokie stężenie KWASU CHLOROGENOWEGO. Jest to niebywały składnik, który pozwala walczyć z nadwagą, cukrzycą typu 2, bakteriami i wirusami. Kwas chlorogenowy oczyszcza organizm z toksyn, zapobiega powstawaniu wolnych rodników oraz spowalnia procesy starzenia. Mówi się też, iż przeciwdziała powstawaniu komórek rakowych.

Największym zainteresowaniem wśród fanów zielonej kawy cieszy się jej działanie odchudzające. Jak zielona kawa odchudza? Połączenie kwasu chlorogenowego i kofeiny przyspiesza przemianę materii. Kwas dodatkowo blokuje wchłanianie cukrów, dzięki czemu energia niezbędna do funkcjonowania organizmu pobierana jest z zapasów tłuszczu. Przy dołączeniu do tego umiarkowanego ruchu i zrównoważonej diety – można osiągnąć niebywałe efekty odchudzające. Blokowanie wchłaniania cukrów znajduje też bardzo dobre zastosowanie w walce z cukrzycą typu 2.

Dla celów prozdrowotnych wystarczy pić jedną filiżankę zielonej kawy dziennie. W celu obniżenia masy ciała zaleca się picie 2 do 3 filiżanek kawy dziennie, przy czym pierwszą rano, na czczo.

Zielona kawa od „Zdrowa Zielona”

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem kawy zielonej. Stawiamy na najlepszy jej gatunek – ARABICA. Wyselekcjonowane ziarna kawy przybyły do nas z zachodniej części Ameryki Południowej, a dokładniej z PERU. Ziarna kawy mielimy dopiero w Polsce, co pozwala na maksymalne zachowanie dobroczynnych właściwości kawy zielonej i wyciśnięcie z nich najlepszych walorów co do ostatniego ziarenka. Dodatkowo, jako jedyni, poddajemy naszą kawę procesowi oczyszczania, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo i pozbyć się niechcianych gości i szkodliwych dodatków. Naszą kawę można nabyć w sklepach ze zdrową żywnością, klubach fitness, gabinetach SPA, salonach urody.

Wyróżniamy się wysoką jakością, sprawdzonym źródłem i bogatym wyborem smaków, które stale poszerzamy i uatrakcyjniamy.