Zdrowe podarunki pomysłem na prezent

Wierzymy, że zdrowy tryb życia trzeba promować i dzielić się wartościami z bliskimi. Zdrowa Zielona prezentuje specjalną gamę produktów, które sprawdzą się jako oryginalny i zaskakujący prezent. Podarunek składający się z napojów, takich jak zielona kawa, herbata zielona Sencha, produkty DuoLife czy przetwory zachwyci każdego obdarowanego. Bez względu czy jest on sportowcem czy dopiero odkryje zalety aktywnego trybu życia, ucieszy go prezent skomponowany od serca. Elegancko zapakowane zestawy skupiają się wokół naturalnych produktów, takich jak suplementy diety czy zielona kawa. Sklep online oferuje produkty już spakowane, z załączonym bilecikiem i życzeniami. Wskazując konkretny adres, dostarczymy je bezpośrednio do osoby obdarowywanej.

Podziel się radością aktywnego życia

Oprócz gotowych propozycji stworzonych przez Zdrowa Zielona, możesz samodzielnie łączyć produkty, aby skomponować własny zestaw. Pokaż bliskiej osobie, jak dobrze ją znasz i, jak dobrze jej życzysz. Owoce suszone, suplementy diety z serii DuoLife Dzień czy kawa liofilizowana to promocja zdrowego trybu życia, do którego zapraszasz innych.

Jeżeli Twój partner, członek rodziny lub przyjaciel są już wielbicielami aktywności fizycznej i uprawiają jogging, oferta od Zdrowa Zielona szczególnie ich uraduje. Wszyscy, którzy wyznają zasadę „biegam, bo kocham siebie” ucieszą się nie tylko z zestawów zawierających suplementy dla biegaczy, ale również upominków, takich jak gadżety motywacyjne

Nie znaleziono produktów, których szukasz.