KAWOWE WYGŁADZENIE

Zima, zmiany temperatur, częste mycie rąk – i masz kłopot… Twoje dłonie są szorstkie… Wyglądają jakbyś spędziła 5 sezonów na Syberii, oczywiście nie nosząc rękawiczek… Masz ochotę schować je do kieszeni i nie wyciągać do świętego NIGDY… A tu musisz wystawiać je na światło dzienne i poddawać codziennej ocenie… Dobra. Zdrowa Zielona rusza na ratunek! Tym bardziej, że jeszcze niedawno i moje łapki były godne pożałowania. Wiek biologiczny moich dłoni oceniałam na oko na +100 lat 😛

Uwaga. Szykujemy się na peeling! Zaparzamy kubek zdrowej, wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju kawy zielonej od Zdrowa Zielona „Indiańska Moc”. Już sama nazwa zobowiązuje 😉 Najlepiej „parzymy” ją na sitku. A wszystko po to, aby było łatwo wydobyć drogocenne fusy! Kawa zaparzona, a fuski gotowe do wysłania na wysypisko śmieci? STOP. Nie wyrzucaj-wykorzystaj!

Oto składniki rewelacyjnego peelingu!

– 1 łyżeczka fusów z zielonej kawy „Indiańska Moc” – bardzo fajnie się sprawdza właśnie ta kawa, ponieważ dodatkowo zawiera w swym składzie naturalny cynamon i imbir!

– 1 łyżeczka oliwy z oliwek

– 1 łyżeczka cukru brązowego

– 1 łyżeczka miodu wielokwiatowego ( najlepszy ten płynny )

 

Cóż z tym wszystkim robimy? Mieszamy, miętosimy, kręcimy łyżeczką, Ci niegrzeczni tłamszą paluchami… I voila! Peeling gotowy! Teraz wystarczy chlapnąć na łapki i masować, masować… A potem spłukać letnią wodą. Czujesz tą gładkość? Czujesz to nawilżenie?!!! Czujesz odmłodzenie Twoich dłoni? Nie poznajesz ich? I dobrze! Powtarzaj taki zabieg 1-2 razy w tygodniu, a zapomnisz o babulinkowych łapkach!

Chcesz wygładzić i nawilżyć całe ciało? Do dzieła! Peeling z zielonej kawy rewelacyjnie wygładzi Twoje pośladki, dekolt, brzuch, kolana! Pobudzi krążenie w Twoim ciele. Idealny pomysł przed randez-vous 😉 A może na wspólny peeling z ukochaną połówką!!! Wypijcie po filiżance kawy, a potem razem przygotujcie peeling… Taki miły wstęp do wzajemnego peelingowania…