• Nowości w sklepieBatony z zieloną kawą idealne na przekąskę12
    Nowości w sklepieBatony z zieloną kawą idealne na przekąskę12

O firmie

Zdrowa Zielona – z miłości do natury

Zdrowa Zielona to marka, która powstała z miłości do zdrowia, ruchu, bliskości natury. To nie tylko kawa zielona i akcesoria, ale cała filozofia zdrowego życia.

Cała przygoda zaczęła się od tajemniczej nazwy – Kawa Zielona. Zasłyszanej gdzieś mimochodem i siedzącej głęboko w podświadomości. Tak oto „dziwna” kawa czekała na to, aby przyszedł na nią czas. Potem było wertowanie stron w internecie, szukanie danych o samej zielonej kawie, jej gatunkach i różnej jakości. Informacje o tym, jak pozytywnie wpływa ona na zdrowie i odchudzanie podziałały motywująco. Później było dalsze szukanie, aż w końcu sprowadzanie różnych jej gatunków – kawa ta musiała zostać przez nas przetestowana! Testowanie polegało nie tylko na smakowaniu, sprawdzaniu samej jakości, ale i efektów spalania i odchudzania. I znalazła się. Ta najlepsza. Gatunkowo i smakowo. Kawa zielona z Ameryki Południowej, a dokładniej z Peru.

Kawa bez chemii – przetestowana na własnej skórze

Napój ten efektywnie wspomógł odchudzanie. Przy umiarkowanym ruchu – 3 razy w tygodniu 30 minutowa jazda na rowerze – w miesiąc ubyło 5 kg. Test wypadł pomyślnie, aż ciekawiło nas jakie byłyby efekty przy zwiększeniu treningów i dopracowaniu diety. Ale 5 kg było wystarczające w tym wypadku.

Najpierw pojawił się u nas jeden rodzaj– zmielona zielona kawa. Z czasem stworzone zostały kolejne wariacje na bazie tego naturalnego składnika – z dodatkiem cynamonu i imbiru, potem w ziarnie. Wszystko nabrało tempa. Rodziły się kolejne pomysły. Na kolejne rodzaje kawy smakowej (tylko z naturalnymi dodatkami!!!), na kolejne punkty partnerskie, na pojawienie się akcesoriów, kolejne gadżety motywacyjne i suplementy diety, no i na zaistnienie dla większej rzeszy fanów z różnych zakątków Polski, którzy pytali o kawę zieloną od Zdrowa Zielona. Dlatego Zdrowa Zielona otworzyła sklep online. Obecnie oferujemy także ekologiczne herbaty oraz batony dietetyczne.

Wciąż się rozwijamy! Niektóre pomysły trzeba jednak nieco ochłodzić, żeby nie przybrały zbyt szybkiego tempa. Kreujemy nowe produkty. Dla Ciebie. Aby było zdrowo, aby było ciekawie, aby było smacznie, kolorowo i energetycznie!

 

O NAS :

Kasia

Twórca marki „Zdrowa Zielona”. Jej dystrybutor. Marketingowiec i handlowiec. Coach i szkoleniowiec. Kobieta, mama, żona. Amatorka biegania i ćwiczeń na siłowni. Wielbicielka racjonalnego odżywiania.
Prowadzi szkolenia, organizuje warsztaty. Rozwija markę „Zdrowa Zielona”.
Bierze również udział w szkoleniach w charakterze uczestnika. Wciąż się rozwija. Pisze książkę.
Kobieta o wielkim sercu, pełna energii i entuzjazmu. Wspaniały przyjaciel.
Odważnie realizuje swoje cele oraz wspiera i bezinteresownie pomaga innym w dążeniu do realizacji ich celów.Wie, że w zespole jest siła i będąc szefem, właśnie TAKI wspaniały zespół tworzy.

 Kontakt:

tel.: 602696731

e-mail: info@zdrowazielona.pl

 Zuzia

T0 dziewczyna o ogromnym sercu. Z dużym samozaparciem i ciepłym uśmiechem. Kocha słońce, zieloną kawę od Zdrowa Zielona i dbanie o swoje ciało poprzez dostarczanie mu sporej dawki ruchu! Bieganie, udział w zawodach, również górskie biegi, kąpiel w przerębli… Takie wyzwania nie są Zuzi straszne. Zuzia wspiera firmę Zdrowa Zielona w awaryjnych sytuacjach! Jest naszym dobrym duszkiem, na którego można liczyć w potrzebie.

Dbanie o zdrowie, wspieranie w działaniu i osiąganiu celu, lojalność, to wartości, które są silnie w Zuzi zaszczepione. Jest nieodłączną częścią Zdrowa Zielona!

Kinga

Menager marki. Jest z nami od marca 2018 i mocno trzęsie Zdrową Zieloną! Działa na FB, IG  oraz na naszych akcjach promocyjnych i przy obsłudze zamówień (zarówno tych internetowych, jak i biznesowych!).

Mistrzyni wymyślania przepisów na lemoniadę na bazie kawy zielonej, fotografowania naszych produktów i tworzenia oryginalnych gadżetów i materiałów reklamowych. Pozytywna, pewna swego, z tysiącem myśli (i słów 😉 ) na minutę. Ta dziewczyna działa prawie 24 godziny na dobę!

Oprócz tworzenia naszego zespołu Zdrowa Zielona i kreatywnego budowania naszej marki – Kinga prowadzi również zajęcia fitness, biega w„runmageddonach”, szkoli się w tematyce treningów i dietetyki oraz podróżuje po świecie. Czysty wulkan energii! Rewelacyjnie wpasowuje się w nasz energetyczny, odważny zespół, który zaraża innych dobrą energią i propaguje smaczne i wygodne rozwiązania dla zdrowej sylwetki.

  Kontakt:

                                                                                                     tel.: 798704613

                                                                                                   e-mail: k.wlodarczyk@zdrowazielona.pl

Galeria Zdrowa Zielona

Opublikowany przez Zdrowa Zielona Sobota, 10 czerwca 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdrowa-zielona-wizytówka