• ZdrowaZielona Kawa

O firmie

Zdrowa Zielona to marka, która powstała z miłości do zdrowia, ruchu, bliskości natury. To nie tylko kawa zielona i akcesoria, ale cała filozofia zdrowego życia.

Cała przygoda zaczęła się od tajemniczej nazwy – Kawa Zielona. Zasłyszanej gdzieś mimochodem i siedzącej głęboko w podświadomości. Tak oto „dziwna” kawa czekała na to, aby przyszedł na nią czas. Potem było wertowanie w internecie, szukanie danych o samej zielonej kawie, jej gatunkach i różnej jakości. Informacje o jej niesamowitym wpływie na zdrowie i odchudzanie podziałały motywująco. Później było dalsze szukanie, aż w końcu sprowadzanie różnych jej gatunków do przetestowania. Testowanie polegało nie tylko na smakowaniu, sprawdzaniu samej jakości, ale i efektów spalania i odchudzania. I znalazła się. Ta najlepsza. Gatunkowo i smakowo. W Ameryce Południowej, a dokładniej w Peru.

Wspomogła odchudzanie. Przy umiarkowanym ruchu – 3 razy w tygodniu 30 minutowa jazda na rowerze – w miesiąc ubyło 5 kg. Test wypadł pomyślnie, aż ciekawiło jakie byłyby efekty przy zwiększeniu treningów i dopracowaniu diety. Ale 5 kg było wystarczające w tym wypadku.

Najpierw pojawił się u nas jeden rodzaj kawy zielonej – zmielona. Następnie z dodatkiem cynamonu i imbiru, potem w ziarnie. Wszystko nabrało tempa. Rodziły się kolejne pomysły. Na kolejne rodzaje kawy smakowej ( tylko z naturalnymi dodatkami!!!), na kolejne punkty partnerskie, na pojawienie się akcesoriów, no i na zaistnienie dla większej rzeszy fanów kawy zielonej, którzy z różnych zakątków Polski pytali o kawę zieloną od Zdrowa Zielona. Nie mogło więc obyć się bez sklepu internetowego.

Wciąż się rozwijamy, niektóre pomysły trzeba nieco ochłodzić, żeby nie przybrały zbyt szybkiego tempa 😉

Kreujemy nowe produkty. Dla Ciebie. Aby było zdrowo, aby było ciekawie, aby było smacznie, kolorowo i energetycznie!

 

O NAS :

ZdrowaZielona Kawa

Kasia
Twórca marki „Zdrowa Zielona”. Jej dystrybutor. Marketingowiec i handlowiec. Coach i szkoleniowiec. Kobieta, mama, żona.
Amatorka biegania i ćwiczeń na siłowni. Wielbicielka racjonalnego odżywiania.
Prowadzi szkolenia, organizuje warsztaty. Rozwija markę „Zdrowa Zielona”.
Bierze również udział w szkoleniach w charakterze uczestnika. Wciąż się rozwija. Pisze książkę.
Kobieta o wielkim sercu, pełna energii i entuzjazmu. Wspaniały przyjaciel.
Odważnie realizuje swoje cele oraz wspiera i bezinteresownie pomaga innym w dążeniu do realizacji ich celów.
Wie, że w zespole jest siła i będąc szefem, właśnie TAKI wspaniały zespół tworzy.

ZdrowaZielona Kawa

Zuzia
To dziewczyna o ogromnym sercu. Z dużym samozaparciem i ciepłym uśmiechem. Kocha słońce, zieloną kawę od Zdrowa Zielona i dbanie o swoje ciało poprzez dostarczanie mu sporej dawki ruchu! Bieganie, udział w zawodach, również górskie biegi, kąpiel w przerębli… Takie wyzwania nie są Zuzi straszne.
Zuzia wspiera firmę Zdrowa Zielona w obsłudze klienta, dostawie towaru, jak również obsłudze sklepu internetowego i wysyłce zamówień. Możecie ją również spotkać na naszych stoiskach handlowych, podczas akcji biegowych, czy warsztatów rozwojowych, gdzie Zdrowa Zielona pojawia się ze swoimi produktami. Dbanie o zdrowie, wspieranie w działaniu i osiąganiu celu, lojalność, to wartości, które są silnie w Zuzi zaszczepione. Jest nieodłączną częścią Zdrowa Zielona!
Galeria Zdrowa Zielona

Opublikowany przez Zdrowa Zielona na 10 czerwca 2017

 

 

 

 

 

 

 

ZdrowaZielona Kawa   ZdrowaZielona Kawa ZdrowaZielona Kawa
ZdrowaZielona Kawa  ZdrowaZielona KawaZdrowaZielona Kawa

ZdrowaZielona KawaZdrowaZielona Kawa

ZdrowaZielona KawaZdrowaZielona KawaZdrowaZielona Kawa    ZdrowaZielona KawaZdrowaZielona Kawa