• Nowości w sklepieBatony z zieloną kawą idealne na przekąskę12
    Nowości w sklepieBatony z zieloną kawą idealne na przekąskę12

O firmie

Zdrowa Zielona – z miłości do natury i ciekawych rozwiązań

Zdrowa Zielona to marka, która powstała z miłości do zdrowia, ruchu, bliskości natury. Na przełomie kilku lat (od 2015) ewoluowała i zmieniała swój kierunek. Początkowo skupiała się na kawie zielonej, a z czasem zaczęła rozwijać rynek win i trunków bezalkoholowych. Dlaczego? Bo okazało się, że wielu sportowców, osób na diecie, abstynentów, kobiet w ciąży i karmiących, osób zażywających leki, które wykluczają picie alkoholu, tęskni za smakiem prawdziwego wina, whisky, czy dobrego gatunkowo wina.

Smak wina bez alkoholu – przetestowany na własnej skórze

Nasze wina i inne trunki bezalkoholowe cechuje bardzo niska zawartość kcal (około 20 na 100 ml!). Jest to świetny argument do sięgania po tego typu napój, bez wyrzutów sumienia! Smak zadziwia za każdym razem! Dlaczego jest tak zbliżony do smaku wina z alkoholem? Ponieważ proces produkcji zachodzi normalnie, a alkohol jest usuwany dopiero w kolejnej fazie. Dzięki temu wino zachowuje maksymalne walory smakowe i wartości wina tradycyjnego. Plusem jest brak pustych kalorii!

W naszej ofercie znajdziesz wina bezalkoholowe, whisky bezalkoholową, wina musujące bezalkoholowe, wermuty bezalkoholowe, niemieckie piwa pszeniczne bezalkoholowe.

Wciąż się rozwijamy! Kreujemy nowe produkty. Dla Ciebie. Aby było zdrowo, aby było ciekawie, aby było smacznie, kolorowo i energetycznie!

 

O NAS :

Kasia

Twórca marki „Zdrowa Zielona”. Jej dystrybutor. Marketingowiec i handlowiec. Coach i szkoleniowiec. Kobieta, mama, żona. Amatorka biegania. Wielbicielka racjonalnego odżywiania.
Prowadzi szkolenia, organizuje warsztaty. Rozwija markę „Zdrowa Zielona”.
Bierze również udział w szkoleniach w charakterze uczestnika. Wciąż się rozwija.
Kobieta o wielkim sercu, pełna energii i entuzjazmu. Wspaniały przyjaciel.
Odważnie realizuje swoje cele oraz wspiera i bezinteresownie pomaga innym w dążeniu do realizacji ich celów.Wie, że w zespole jest siła i będąc „szefem”, właśnie TAKI wspaniały zespół tworzy.

 Kontakt:

tel.: 602696731

e-mail: info@zdrowazielona.pl

 Zuzia

T0 dziewczyna o ogromnym sercu. Z dużym samozaparciem i ciepłym uśmiechem. Kocha słońce, zieloną kawę od Zdrowa Zielona i dbanie o swoje ciało poprzez dostarczanie mu sporej dawki ruchu! Bieganie, udział w zawodach, również górskie biegi, kąpiel w przerębli… Takie wyzwania nie są Zuzi straszne. Zuzia wspiera firmę Zdrowa Zielona w awaryjnych sytuacjach! Jest naszym dobrym duszkiem, na którego można liczyć w potrzebie.

Dbanie o zdrowie, wspieranie w działaniu i osiąganiu celu, lojalność, to wartości, które są silnie w Zuzi zaszczepione. Jest nieodłączną częścią Zdrowa Zielona!

Kinga

Menager marki. Jest z nami od marca 2018 i mocno trzęsie Zdrową Zieloną! Działa na FB, IG  oraz na naszych akcjach promocyjnych i przy obsłudze zamówień (zarówno tych internetowych, jak i biznesowych!).

Mistrzyni wymyślania przepisów na lemoniadę na bazie kawy zielonej, fotografowania naszych produktów i tworzenia oryginalnych gadżetów i materiałów reklamowych. Pozytywna, pewna swego, z tysiącem myśli (i słów 😉 ) na minutę. Ta dziewczyna działa prawie 24 godziny na dobę!

Oprócz tworzenia naszego zespołu Zdrowa Zielona i kreatywnego budowania naszej marki – Kinga prowadzi również zajęcia fitness, biega w„runmageddonach”, szkoli się w tematyce treningów i dietetyki oraz podróżuje po świecie. Czysty wulkan energii! Rewelacyjnie wpasowuje się w nasz energetyczny, odważny zespół, który zaraża innych dobrą energią i propaguje smaczne i wygodne rozwiązania dla zdrowej sylwetki.

  Kontakt:

                                                                                                     tel.: 798704613

                                                                                                   e-mail: k.wlodarczyk@zdrowazielona.pl

Galeria Zdrowa Zielona

Opublikowany przez Zdrowa Zielona Sobota, 10 czerwca 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdrowa-zielona-wizytówka